Oferta

Dla Uczniów

Jeden z naszych najpopularniejszych programów nauczania. Tempo nauki jest przystosowane do przeciętnego ucznia, który jest uczniem zazwyczaj „trójkowym”.
Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagamy przygotować się do sprawdzianu, zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zajęcia opuszczone z powodu np. choroby.
Uczeń wykazuje zdolności matematyczne i z ochotą bierze udział w konkursach? Chętnie pomożemy! Razem z prymusami przeanalizujemy zadania konkursowe, pokażemy im najpopularniejsze „sztuczki” w arkuszach, wyjaśnimy im metodykę działań oraz przygotujemy do kolejnych zmagań z in-
nymi prymusami.
Od lat przygotowujemy uczniów do Mata, Kangurka, Alfika czy konkursów organizowanych przez publiczne placówki. Zmarnowany potencjał to najgorsze co może być!
Długotrwała choroba spowodowała braki? Poważne problemy z matematyką? Wrodzona niechęć do zadań? Brak efektów pomimo długich godzin spędzonych nad nauką? Niezależnie jaki jest powód nienajlepszej sytuacji w szkole, chętnie pomożemy to naprawić. Od lat pracujemy z uczniami, którzy zmagali się co roku aby osiągnąć przynajmniej „dwójkę”.
Po naszych zajęciach posiadali lepszą ocenę na koniec roku i zaczęli spać spokojniej, mając pewność siebie oraz wiedzę dostateczną aby wybrnąć z każdej sytuacji.
Jeżeli matura jest hasłem które słyszysz przynajmniej kilka razy każdego dnia, a kwiecień zawiera tylko jedno wydarzenie, jakim jest egzamin gimnazjalny – pomożemy! Dobrze zdany egzamin jest zazwyczaj biletem wstępu do wyma-
rzonej szkoły bądź uczelni, dlatego też kładziemy nacisk na dobre wyniki naszych uczniów. Co roku przygotowujemy setki maturzystów i gimnazjalis-
tów w całej Polsce, aby mogli kontynuować naukę w miejscu które wymarzyli!

Dla Przedszkolaków

W niektórych miejscach Polski prowadzimy autorski, innowacyjny program nauczania matematyki i przedmiotów ścisłych wśród przedszkolaków. Opracowany przez ekspertów z Polski i Czech, dostosowany do najmłodszych, pokazuje bezpieczne, ale jednocześnie ciekawe, zjawiska świata nauki oraz świat liczb! Program ten jest realizowany bezpośrednio w przedszkolach,
z którymi współpracujemy (nie jest prowadzony w oddziałach). Jeżeli istnieje potrzeba tego typu zajęć w Państwa przedszkolu – prosimy o kontakt!