Od 1 marca 2019 do dzisiaj (2022-10-07) przeprowadziliśmy 28813 lekcji on-line
10
Jacek Leoniak
Szczecin
Oferowane kursy
MATEMATYKA PODSTAWOWY, MATEMATYKA ROZSZERZONY
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
1248
Cena
61 zł/h
62 ocen
Technik ekonomista (finanse i rachunkowość). Inżynier (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Akademii Morskiej w Szczecinie). Pracuję w Szkole Matematyki 2plus2 od 2010. Udzielam korepetycji z matematyki (pełen zakres) oraz fizyki i chemii (poziom podstawowy) od 2005. Staram się uczyć w sposób prosty i zrozumiały - tak jak mnie uczono, tak aby uczeń nie bał się matematyki. Zapewniam miła atmosferę oraz chęć odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące ucznia.
10
Anna Kurleto
Kraków
Oferowane kursy
Każdy zrozumie matematykę ze mną:), Studia egzaminy i kolokwia
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
1055
Cena
60 zł/h
45 ocen
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, mgr matematyki. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, oferuję korepetycje on-line jak również lekcje z dojazdem do klienta. Rzetelna, miła, bezstresowa atmosfera na zajęciach (każdy poziom edukacji😀). Przygotuję również do egzaminu na studia i udzielę pomocy w nauce do kolokwium. Wspólnie odrobimy każde zadanie domowe. Zapraszam do kontaktu i na korepetycje😀 Jestem dostępna we wszystkie weekendy, przerwy świąteczne i wakacje. Korepetycje on-line 60zł/ 60 min. 
10
Wojciech Guzowski
Szczecin
Oferowane kursy
Matematyka
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
660
Cena
70 zł/h
42 ocen
Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Przygotuję do egzaminu ósmoklasisty oraz matury (poziom podstawowy), pomogę w opanowaniu bieżącego materiału szkolnego, przy odrobieniu pracy domowej i powtórzeniu wiadomości do kartkówek czy sprawdzianów. Gwarantuję bezstresową atmosferę i indywidualne podejście do ucznia adekwetne do jego stanu wiedzy z matematyki. Jestem absolwentem kierunku finanse i rachunkowość. Korepetycji udzielam od 2015 roku. Przed zapisaniem na pierwsze zajęcia proszę o kontakt przez wiadomość w systemie.
10
Roksana Kawczyńska
Płock
Oferowane kursy
Matematyka dla Wszystkich
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
861
Cena
40 zł/h
34 ocen
Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej i na co dzień spełniam się zawodowo jako inżynier. W szkole 2+2 pracuję od czterech lat i przede wszystkim matematyka jest moją pasją, przez co nie traktuję tego jak pracy. Przygotowuję do matury podstawowej, egzaminu ósmoklasisty, ale również pomagam w codziennych pracach domowych oraz przygotowaniu do kartkówek bądź sprawdzianów. Na moich zajęciach przede wszystkim stawiam na prosty język, tak aby wszystko było zrozumiałe. Dbam również o atmosferę, ponieważ nie chcę, żeby ktoś się stresował, to ma być przyjemność - nie kara :)
10
Agnieszka Wałęka
Szczecin
Oferowane kursy
Matematyka - egzamin 8-klasisty, matura podstawowa, Matematyka - korepetycje
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
905
Cena
60 zł/h
41 ocen
Nazywam się Agnieszka. W Szkole Matematyki 2+2 pracuję od 8 lat i wciąż zbieram doświadczenie w pracy z dziećmi. Oprócz z matematyki, chętnie pomogę np. z chemii na poziomie szkoły podstawowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi (również grupowej - prowadzenie półkolonii). Przygotuję dzieci zarówno do egzaminów (po szkole podstawowej, matura podstawowa), a także pomogę przejść przez rok szkolny uczniom z problemami z nauką.  Jeśli są Państwo zainteresowani zajęciami dla maturzystów i 8klasistów - proszę o wybór kursu "Matematyka - egzamin 8 klasisty, matura"Jeśli są Państwo zainteresowani korepetycjami dla uczniów pozostałych (tematy bieżące, sprawdziany, zaległości, bieżące rzeczy) - proszę o wybór kursu "Matematyka - Korepetycje". Proszę o kontakt bezpośredni przez wiadomość w systemie - terminy zajęć ONLINE umawiam bezpośrednio z rodzicem, proszę nie sugerować się godzinami czy brakiem miejsc w harmonogramie online. Ze względu na ograniczoną ilość czasu, bardzo proszę o NIE ZAPISYWANIE SIĘ I NIE WYKUPOWANIE GODZIN bez wczesniejszego ustalenia terminu.
10
Dorota Skowrońska
Police
Oferowane kursy
Chemia, Matematyka
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
389
Cena
60 zł/h
21 ocen
Matematyka potrafi przynosić wiele satysfakcji, wymaga od nas jednak poświęcenia czasu i systematyczności. Mam nadzieje, że przy mojej pomocy, uporządkujemy (czasem nieco chaotyczne) informacje zdobyte w szkole oraz solidnie poćwiczymy podstawy tak, aby nawet trudniejsze zagadnienia nie stanowiły problemu. Korepetycje prowadzę od 2018 roku. Pomimo wielkiej sympatii do matematyki, moją pasją jest chemia, której poświęciłam okres studiów (uzyskując tytuł magistra inżyniera) i w dlaszym ciągu rozwijam się naukowo (jako doktorantka). Z doświadczenia wiem, że chemia potrafi przysporzyć wiele trudności. Mam nadzieje, że z moją pomocą uda nam się zbudować podstawy, co umożliwi lepsze zrozumienie i łatwiejesze przyswajanie nowych zagadnień. Prowadzę korepetycje na każdym poziome - od szkoły podstawowej po przygotowanie do matury rozszerzonej. 
10
Patrycja Pazdej
Pabianice
Oferowane kursy
Matematyka
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
671
Cena
55 zł/h
19 ocen
Znajdziesz tutaj korepetycje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej (poziom podstawowy), które prowadzę w zastępstwie za Mariusza Kucińskiego. Pomogę w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty i matury (podstawowej), sprawnym odrobieniu pracy domowej, opanowaniu materiału z lekcji i powtórzeniu wiadomości do sprawdzianu czy kartkówki. Sama jestem studentką matematyki na profilu nauczycielskim. Otrzymasz ode mnie indywidualne podejście i miłą atmosferę. Celem nie jest ,,wykucie" wzorów i definicji ale zrozumienie i samodzielność.
10
Paweł Straszyński
Białystok
Oferowane kursy
Matematyka - SP i LO, Matematyka online
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
920
Cena
60 zł/h
29 ocen
Pasjonuje się robotyką, sztuczną inteligencją i zagadnieniami matematycznymi w automatyzacji przemysłowej. Zapraszam na zajęcia z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Korepetycje prowadzę od 2017 roku. Nauczanie stało się dla mnie czymś więcej niż tylko pracą i w trakcie zajęć kładę nacisk na przystępny sposób przekazania wiedzy dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. W przypadku zainteresowania zajęciami zdalnymi osób spoza Białegostoku proszę o kontakt w wiadomości.
10
Filip Walesiuk
Białystok
Oferowane kursy
Matematyka online
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
679
Cena
50 zł/h
27 ocen
Udzielam korepetycji zawodowo od 2018 roku, przez ten okres wypracowałem sprawdzone metody. Skomplikowane zagadnienia potrafię wytłumaczyć w przystępny sposób, duży nacisk kładę też na przyjazną atmosferę w trakcie zajęć. 
10
Wiktoria Cedro
Kielce
Oferowane kursy
Egzamin 8 - klasisty, Matematyka Szkoła Podstawowa i Średnia
Liczba przeprowadzonych lekcji on-line:
938
Cena
30 zł/h
16 ocen
Mam na imię Wiktoria. Od zawsze interesowałam się matematyką. Swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam w 2016 roku. Skończyłam studia na kierunku finanse i rachunkowość. Obecnie studiuje przygotowanie pedagogiczne. Uczę matematyki na każdym poziomie.
Wystąpił błąd. Jeśli problem się powtarza, prosimy o kontakt z administratorem
Spróbuj ponownie