Płock

Dane kontaktowe:

ul. Pszenna 10, 09-407 Płock, tel. 735 145 557


E-mail: plock@2plus2.edu.pl

Facebook: www.facebook.com/SzkolaMatematykiPlock/

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.
Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.
Fizyka, Chemia, itd. wytłumaczone bez stresu, konkretnie. Jeśli Twój nauczyciel w szkole tłumaczy za szybko, niezrozumiale i ciągle stawia jedynki, to przyjdź do nas: wyjaśnimy nawet najtrudniejsze zagadnienia przedmiotów ścisłych.

Aktualności

Jesienne wieczory stają się coraz dłuższe, za oknem coraz chłodniej i bardziej ponuro... 🍂🍁 Warto więc zadbać o dawkę rozrywki w domu! 🎲

Nasze gry to wspaniała propozycją na wspólne spędzanie czasu, ...

Więcej

Jak przekonać dziecko, że matematyka to fajna sprawa? Zapisać je na zajęcia do naszej szkoły! 🖋

Prowadzimy zajęcia edukacyjne dla dzieci na każdym poziomie! 💡 Zarówno tych, które mają problemy z mate...

Więcej

Twoje dziecko prosi Cię o pomoc w zadaniu z matematyki. Czytasz, czytasz po raz drugi, trzeci... A pomysłu na rozwiązanie brak? 😱

Nie przejmuj się! Najnowsze badania statystyczne mówią o tym, że nawe...

Więcej