Płock

Dane kontaktowe:

ul. Pszenna 10, 09-407 Płock, tel. 600 078 920


E-mail: plock@2plus2.edu.pl

Facebook: www.facebook.com/SzkolaMatematykiPlock/

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, maksymalnie 3-osobowychgrupach złożonych z rówieśników. Łączymy jednak naukę w grupach z podejściem indywidualnym - zawsze pytamy jaki problem uczeń ma w danej chwili i zajmujemy się dokładnie tym zagadnieniem. Możliwe są jednak również zajęcia w konwencji „1 na 1”, gdzie poza uczniem i nauczycielem nie ma nikogo więcej. Zapraszamy na DARMOWĄ lekcję próbną, żeby zobaczyć jak się Państwu spodoba nasz model współpracy. Zapraszamy wszystkich uczniów - od 1. klasy szkoły podstawowej, aż po maturzystów!
Cyfrowa Akademia to zajęcia, na których młodzi uczniowie przez zabawę zdobywają zawód przyszłości. Na zajęciach uczymy się programowania, tworzenia gier i aplikacji, a także obróbki obrazu. Program jest dostosowany do wszystkich uczniów w wieku 7-19 lat i to niezależnie od tego czy piszą już swoje własne programy, czy może jest to ich pierwszy kontakt z programowaniem!
Nasze zajęcia to nie tylko korepetycje z matematyki czy informatyki. Naszą główną misją jest przygotowanie dzieci do dalszej nauki oraz dorosłego życia. Dlatego też w przyszłości mamy w planach rozpoczęcie kolejnych kursów jak choćby Rekiny Biznesu (ekonomia i zarządzanie finansami), Akademia Designu (lekcje rysunku i architektura wnętrz) czy Fabryka Eksperymentów (doświadczalne lekcje fizyki i chemii) - wszystko to jest dopasowane do wieku dzieci i młodzieży. Warto śledzić naszego Facebooka, żeby być na bieżąco!

Artykuły