Przejdź
Szkoły 2+2

Dla uczniów

Jeden z naszych najpopularniejszych programów nauczania. Tempo nauki jest przystosowane do przeciętnego ucznia, który jest uczniem zazwyczaj „trójkowym”. Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagamy przygotować się do sprawdzianu, zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zajęcia opuszczone z powodu np. choroby.

Zapisz się

Uczeń wykazuje zdolności matematyczne i z ochotą bierze udział w konkursach? Chętnie pomożemy! Razem z prymusami przeanalizujemy zadania konkursowe, pokażemy im najpopularniejsze „sztuczki” w arkuszach, wyjaśnimy im metodykę działań oraz przygotujemy do kolejnych zmagań z innymi prymusami. Od lat przygotowujemy uczniów do Mata, Kangurka, Alfika czy konkursów organizowanych przez publiczne placówki. Zmarnowany potencjał to najgorsze co może być!

Zapisz się

Długotrwała choroba spowodowała braki? Poważne problemy z matematyką? Wrodzona niechęć do zadań? Brak efektów pomimo długich godzin spędzonych nad nauką? Niezależnie jaki jest powód nienajlepszej sytuacji w szkole, chętnie pomożemy to naprawić. Od lat pracujemy z uczniami, którzy zmagali się co roku aby osiągnąć przynajmniej „dwójkę”. Po naszych zajęciach posiadali lepszą ocenę na koniec roku i zaczęli spać spokojniej, mając pewność siebie oraz wiedzę dostateczną aby wybrnąć z każdej sytuacji.

Zapisz się

Jeżeli matura jest hasłem, które słyszysz przynajmniej kilka razy każdego dnia, a kwiecień zawiera tylko jedno wydarzenie, jakim jest egzamin ośmioklasisty – pomożemy! Dobrze zdany egzamin jest zazwyczaj biletem wstępu do wymarzonej szkoły bądź uczelni, dlatego też kładziemy nacisk na dobre wyniki naszych uczniów. Co roku przygotowujemy setki maturzystów i gimnazjalistów w całej Polsce, aby mogli kontynuować naukę w miejscu które wymarzyli!

Zapisz się

Dla najmłodszych

W niektórych miejscach Polski prowadzimy autorski, innowacyjny program nauczania matematyki i przedmiotów ścisłych wśród najmłodszych uczniów. Opracowany przez ekspertów z Polski i Czech pokazuje ciekawe, zjawiska świata nauki oraz świat liczb.

Zapisz się

Zajęcia w Szkole 2+2