Przejdź
Szkoły 2+2

Dlaczego my? Czym się wyróżniamy? Kim jesteśmy?

Naszą misją jest poszerzanie wiedzy dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz zarażanie ich pasją. Uczymy matematyki, programowania, języków obcych, przedsiębiorczości, sztuki, udzielamy korepetycji ze wszystkich przedmiotów.

Nasze zajęcia są dostępne dla każdego – od ucznia z problemami w szkole, do geniusza matematycznego który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania jest wybierany pod ucznia, przez co możemy zrealizować potrzeby każdego adepta oraz rodzica.

Większość naszych szkół działa w godzinach popołudniowych, od godziny 16:00 do 19:00, co umożliwia pogodzenie naszych zajęć z późnymi lekcjami czy innymi aktywnościami pozalekcyjnymi. Niektóre oddziały działają również w weekendy lub w szerszych ramach czasowych – specjalnie dla naszych uczniów.

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną – w przeciwieństwie do wielu placówek, nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami!

Więcej informacji o naszych programach nauczania znajdą Państwo w zakładkach na górze strony. Dokładne godziny działania, ceny czy realizowane programy są zależne od oddziału – prosimy o kontakt z najbliższym Państwu miejscem w celu uzyskania dodatkowych informacji. :-)