Przejdź
Szkoły 2+2

BIAŁYSTOK

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.

W ofercie mamy także elekcje indywidualne.

Zapisz się

Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.

Zapisz się

Fizyka, Chemia, itd. wytłumaczone bez stresu, konkretnie. Jeśli Twój nauczyciel w szkole tłumaczy za szybko, niezrozumiale i ciągle stawia jedynki, to przyjdź do nas: wyjaśnimy nawet najtrudniejsze zagadnienia przedmiotów ścisłych.

Zapisz się
  • Jak zaprojektować stół i wygodną sofę?
  • Jak wymyślić praktyczna przestrzeń miejską i blok mieszkalny?
  • Dlaczego niektóre produkty tak pięknie wyglądają?
  • Jakie są podstawy idealnego rysunku?
  • Jak narysować twarz i zwierzę?

Tych pytań i tematów mamy setki. Będziemy je omawiać i realizować w praktyce na zajęciach Akademii Designu. Nie zabraknie też klasycznego rysunku.

Zapisz się

U nas mówimy i uczymy mówić. Przełamujemy bariery w komunikacji, korzystamy ze współczesnych materiałów, pokazujemy jak zachować się praktycznych sytuacjach, jak zrozumieć film, video. Małe grupki, entuzjastyczni lektorzy.

Zapisz się