Przejdź
Szkoły 2+2

Korepetycje z matematyki w Szkole Matematyki 2+2 Bielsko-Biała.

Zajęcia z matematyki, programowania i innych przedmiotów ścisłych

Zajęcia z matematyki odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.

W ofercie mamy także elekcje indywidualne.

Zapisz się
Więcej

Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z informatyką! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D i tworzą strony internetowe.

Zapisz się
Więcej

Fizyka, Chemia, itd. wytłumaczone bez stresu, konkretnie. Jeśli Twój nauczyciel w szkole tłumaczy za szybko, niezrozumiale i ciągle stawia jedynki, to przyjdź do nas: wyjaśnimy nawet najtrudniejsze zagadnienia przedmiotów ścisłych.

Zapisz się
Więcej