Przejdź
Szkoły 2+2

SZKOŁA MATEMATYKI 2+2 WROCŁAW

Uczymy codziennie, od poniedziałku do piątku w 5 lokalizacjach.

Zajęcia/korepetycje z matematyki u profesjonalnych nauczycieli/korepetytorów.

Pomoc w bieżącym materiale szkolnym, nadrabianie zaległości.

Przygotowanie do konkursów matematycznych, pogłębianie wiedzy i umiejętności matematycznych, rozwój zainteresowań.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i do matury.

Indywidualna praca z każdym uczniem wg specjalnie dobranego programu.

Stawiamy na rozumienie matematyki i na samodzielne myślenie, a nie tylko działanie wg schematów.

2+2 to największe i najbardziej profesjononalne centrum nauczania matematyki w Polsce - ponad 100 szkół.

Masz pytania? Dzwoń - tel. 600 078 920

Zapisz się
Więcej

Zajęcia

Nasze zajęcia odbywają się w kameralnych, trzy lub czteroosobowych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną - nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy prawdziwe potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjny program który często mija się z rzeczywistymi potrzebami.

Prowadzimy zajęcia dla uczniów, zarówno tych, którzy mają problem ze szkolną matematyką, jak i tych, którzy są wybitnie uzdolnieni w tym zakresie.

W konsekwencji zajęć z naszymi nauczycielami, młodzież nie tylko poprawia szkolne oceny, ale również przestaje bać się lekcji matematyki. Po cyklu zajęć dzieci zaczynają rozumieć matematykę, a nawet ją lubić, co przekłada się na inne kompetencje potrzebne w dorosłym życiu, takie jak umiejętność myślenia logicznego i przestrzennego. Uczymy bawiąc i bawimy ucząc. Staramy się, aby nasze zajęcia były ciekawe i efektywne jednocześnie. Żeby zmotywować dzieci i rozbudzić ich ciekawość korzystamy z naszych autorskich gier edukacyjnych opracowanych przez specjalistów - metodyków.

Nasi nauczyciele są starannie wyselekcjonowani. Mają doświadczenie w wprowadzeniu zajęć z dziećmi i cieszą się ich zaufaniem. Posiadają nieskończone pokłady anielskiej cierpliwości, spokoju i z szerokim uśmiechem wytłumaczą każdą matematyczną zawiłość.

Przygotujemy Twoje dziecko do klasówki, egzaminu, a nawet konkursu i olimpiady

Na bieżąco monitorujemy postępy naszych uczniów i reagujemy na ojawiające się trudności rozwojowe. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami przedstawiając im regularne raporty z postępów osiąganych przez ich dzieci.

Współpracujemy również ze szkołami organizując w nich konkursy matematyczne, które ówcześnie uzyskały rekomendację odpowiedniego miejscowo Kuratorium Oświaty.

Nasza Szkoła uzyskała rekomendację MEN jako "Miejsce Odkrywania Talentów".

Przyjdź do nas i przekonaj się, że matematyka może być fajna.

Cennik:

  • 1 x 60 minut w tygodniu – 140 zł za miesiąc
  • 2 x 60 minut w tygodniu – 220 zł za miesiąc
  • 3 x 60 minut w tygodniu – 260 zł za miesiąc

W ofercie mamy także lekcje indywidualne - skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Zapisz się

Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.

Zapisz się

Fizyka, Chemia, itd. wytłumaczone bez stresu, konkretnie. Jeśli Twój nauczyciel w szkole tłumaczy za szybko, niezrozumiale i ciągle stawia jedynki, to przyjdź do nas: wyjaśnimy nawet najtrudniejsze zagadnienia przedmiotów ścisłych.

Zapisz się
  • Jak zaprojektować stół i wygodną sofę?
  • Jak wymyślić praktyczna przestrzeń miejską i blok mieszkalny?
  • Dlaczego niektóre produkty tak pięknie wyglądają?
  • Jakie są podstawy idealnego rysunku?
  • Jak narysować twarz i zwierzę?

Tych pytań i tematów mamy setki. Będziemy je omawiać i realizować w praktyce na zajęciach Akademii Designu. Nie zabraknie też klasycznego rysunku.

Zapisz się

U nas mówimy i uczymy mówić. Przełamujemy bariery w komunikacji, korzystamy ze współczesnych materiałów, pokazujemy jak zachować się praktycznych sytuacjach, jak zrozumieć film, video. Małe grupki, entuzjastyczni lektorzy.

Zapisz się